KONKURS - wygraj plakat lub personalizowaną metryczkę

by - 10:42


metryczka, plakat, konkurs, nagroda, hancymonka, aletuładnie, blog, wygraj obrazek
Kochani! Dzisiaj wiadomość specjalna. Uwielbiam projektować. Sprawia mi to niesamowitą przyjemność i daje poczucie spełnienia. Moja radość jest jeszcze większa wtedy, kiedy z tego, co stworzyłam mogę cieszyć się nie tylko ja, ale i druga osoba.


Tworząc tę stronę, nie spodziewałam się, że tak szybko spotkam kogoś, kto doceni to, co robię i podsunie świetny pomysł, aby podzielić się tym z Wami. Dlatego też na wstępie, chciałabym podziękować Karolinie z bloga ALE TU ŁADNIE za wszystkie miłe słowa pod moim adresem oraz za pomysł i inspirację do działania. Przy okazji zapraszam Was na Jej bloga pełnego świetnych i kreatywnych pomysłów: aletuladnie.blogspot.com

A teraz do rzeczy ;) Tak oto we współpracy z ALE TU ŁADNIE, postanowiłyśmy zorganizować dla Was KONKURS! :)

NAGRODA
Nagrodą będzie plakat lub personalizowana metryczka, wybrana przez Was ze wzorów dostępnych na facebook'owym profilu HANCYMONKA. Projekty spośród, których możecie wybierać, znajdują się w galerii w 3 albumach:
 Po kliknięciu na daną kategorię powyżej możecie od razu przejść do przeglądania danego albumu.

Nagrodą w konkursie jest grafika, wybrana z galerii Hancymonki, bez dołączonej ramki. Obrazek zostanie wydrukowany w formacie A4 na papierze kredowym o gramaturze 200g.

Przykładowe nagrody:

metryczka, plakat, konkurs, nagroda, hancymonka, aletuładnie, blog, wygraj obrazek


ZASADY KONKURSU
Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy polubić profile ALE TU ŁADNIE  i HANCYMONKA oraz w komentarzu pod postem z banerem konkursowym na FB napisać, który obrazek/metryczkę wybieracie i dlaczego chcecie, aby właśnie ta grafika trafiła do Was.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy tę najbardziej kreatywną / zabawną / wzruszającą, której autor/ka zostanie obdarowana wybraną przez siebie grafiką.

CZAS TRWANIA
Konkurs trwa przez tydzień, a więc od dzisiaj (26 października 2015) do poniedziałku (2 listopada 2015, do godz. 11.00).
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilach facebook'owych ALE TU ŁADNIE oraz HANCYMONKA. Z osobą, która wygra będę kontaktować się w wiadomości prywatnej na FB w celu ustalenia szczegółów.

Gorąco zapraszamy do zabawy i trzymamy za Was kciuki! :) Powodzenia :)
Karolina

--------------------------------------------------------------------

WYNIKI KONKURSU
Kochani, raz jeszcze w tym miejscu, chciałabym podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Szczególnie dziękuję Karolinie, za inspirację i pomysł na fajny konkurs. Na naszym Facebook'u zostały już ogłoszone wyniki. Zwyciężczyni serdecznie gratuluję, mam nadzieję, że plakat sprawi jej radość :)

Karolina

You May Also Like

0 comments