Dajesz mała! Czyli wiosenne porządki i plakaty wielkanocne do druku

by - 20:08


wielkanoc, easter, wiosenne porządki, świąteczne porządki, hancymonka, plakaty, do druku, posters, easter posters, wielkanocne plakaty, bez jaj, uszy do góry, grafika, free, freebie
Jeszcze tylko chwila! Jeszcze moment! Jeszcze tylko dwa powtórzenia. Mocniej wyciskaj! Dasz radę! Świetnie! Czujesz, jak pracują Twoje mięśnie? Tak trzymaj! Wyżej ręce! Dobrze! Twoje ciało będzie Ci za to wdzięczne! I nie tylko ono. Okna przy okazji też. I kuchnia. I łazienka. I cały dom w ogóle! Powiedziałabym nawet, że może te wszystkie sprzęty przemówią do Ciebie dzisiaj w podzięce ludzkim głosem. Ale wybacz, to nie te Święta.

Tymczasem wypijmy dziś za te wypucowane szyby, za wypastowane podłogi, za uporządkowane ciuchy w szafie! Za kłębki kurzu wymiecione zza kanapy i za te wszystkie biedne pająki, które przy okazji poniosły tragiczną śmierć, rozpłaszczone na świeżo wymytej podłodze. I nic to, że za tydzień będzie tak samo, że znowu spędzisz godzinę przed szafą w poszukiwaniu tej cholernej skarpetki, którą jeszcze dzisiaj tak pieczołowicie dopasowywałaś jedna do drugiej. I nieważne, że zanim zjedzie się rodzina na wspólne świętowanie, to kuchnię będziesz musiała sprzątnąć jeszcze przynajmniej z 5 razy. To wszystko nic!

Dzisiaj to Ty jesteś bohaterem w swoim domu! Możesz spokojnie posadzić tyłek na kanapie i rozkoszować się widokiem przez okno. Tak, tak, to jednak nie był smog, tylko brudne szyby... Możesz teraz bez wyrzutów sumienia włączyć ulubiony serial, otworzyć paczkę chipsów i butelkę wina. Ta ostatnia pozwoli Ci na chwilę przedłużyć ten błogostan w momencie, kiedy ze spaceru przytuptają małe nóżki i z radością wdepczą na dzień dobry kilka chipsów w dywan...

A tymczasem - chwilo trwaj! ;)

To tak tytułem wstępu w kwestii przedświątecznych porządków, a teraz bez jaj ;) - życzymy Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy!

https://drive.google.com/open?id=0B0H0BK4tltqzc3ZLYjR1dUdMV3c

Plakaty wielkanocne możecie pobrać za darmo z mojego Google dysku, klikając na link poniżej:
https://drive.google.com/open?id=0B0H0BK4tltqzc3ZLYjR1dUdMV3c


You May Also Like

0 comments